Барселона не забила Ювентусу, але гарантувала перемогу в групі

0
103
Ювентус і Барселона голів не забили

Ювентус і Барселона розписали "суху" нічию в Лізі чемпіонів.

Каталонська Барселона і туринський Ювентус не порадували глядачів голами, зігравши в нульову нічию в матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Гра не вийшла сильно видовищною. З м'ячем більше грала Барселона, хоча моментів не мали багато з боку обох команд. Ударів було досить, але більшість з них були або повз ворота, або не склали проблем воротарям.

У першому таймі команди обмінялися моментами - на удар Ракитича в стійку зі штрафного господарі відповіли ударом Дібали із забійної позиції над воротами.

Після перерви Ернесто Вальверде випустив на поле Ліонеля Мессі, що значно посилило гру Барселони, стало більше креативу і каталонці почали "плести мережива" навколо штрафної суперника, але все одно до голів це не привело.

Уже в компенсований час Пауло Диба отримав пас від Сандро на куті штрафного і пробив по воротах, цілячись в нижній кут воріт. Здавалося, гравець Ювентуса вже побіг святкувати гол, але Тер Штеген в відмінному кидку врятував свою команду.

Нічия 0:0 дозволила Барселоні достроково завоювати перше місце в групі, а ось Ювентус перед останнім туром на одне очко випереджає Спортинг.

Ювентус - Барселона 0:0

Ювентус: Буффон - Бардзальї, Лайки, Бенатов, Алекс Сандро - Хедіра, Пьянич (Бентанкур, 66) - Куадрадо (Маркізіо, 71), Диба, Дуглас Коста (Матюїді, 85) - Ігуаїн

Барселона: тер Штеген - Семеду, Піке, Умтіті, Дінь - Ракітіч, Бускетс, Пауліньо - Жерар Деулофеу (Мессі, 56), Л. Суарес, Іньєста (Альба, 82)

Попередження: Пьянич, Алекс Сандро - Пауліньо, Дінь, Піке