Хацкевич назвав головну проблему Динамо в матчі зі Скендербеу

0
817
Олександр Хацкевич

Наставник Динамо вважає, що гра в обороні була жахливою.

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич на прес-конференції після поразки від албанського Скендербеу в Лізі Європи не був багатослівним.

"Головною проблемою в матчі була гра в обороні всієї команди. Особливо в першому таймі. Коли ми не могли виходити з оборони і надавали суперникові багато простору.

За це нас покарали і в першому, і в другому таймі. Пропустили після стандартного положення і контратаки. Тому гра нашої команди в обороні була просто жахливою", - зазначив Хацкевич.

Нагадаємо, київське Динамо програло в Лізі Європи албанському Скендербеу з рахунком 2:3. Дивіться відео голів матчу Скендербеу - Динамо, а також читайте реакцію соцмереж на результат матчу.