Шахтар здобув впевнену перемогу над Олімпіком

0
287
Шахтар переграв Олімпік

Шахтар виявився сильнішим Олімпіка в матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги.

У суботу, 25 листопада, відбувся центральний поєдинок 17-го туру чемпіонату України, в якому Олімпік приймав Шахтар. Поєдинок пройшов у Києві на стадіоні ім. В. Лобановського і завершився перемогою "гірників" з рахунком 2:4.

Вже на 6-й хвилині Шахтарю вдалося відкрити рахунок зусиллями Факундо Феррейри, проте вже через хвилину ситуацію на табло вирівняв Володимир Прийомов. У першому таймі "гірникам" ще раз вдалося вийти вперед завдяки реалізованому Феррейрою пенальті.

У другій половині гри команді Паулу Фонсека вдалося вразити ворота суперника ще двічі: забитими м'ячами відзначилися Бернанд і Фред. А Олімпік на це відповів ще одним голом Прийомова.

Олімпік - Шахтар 2:4

Голи: Прийомов, 7, 86 - Феррейра, 6, 39 (з пенальті), Бернард, 57, Фред, 74.

Олімпік: Махарадзе - Шестаков, Кравченко, Очігава Софія Альбертівна, Федорів - Цимбалюк, Шабанов - Доронін, Прийомов, Моха - Біленький (Сондей, 61).

Шахтар: Пятов - Петряк, Ракицький, Ордець, Ісмаїлі - Степаненко, Фред - Марлос (Азеведо, 87), Тайсон (Коваленко, 13), Бернард - Феррейра (Бланко-Лещук, 77).

Попередження: Шабанов - Степаненко, Фред, Петряк.