0
163
Адуріц забив один із двох м'ячів у ворота Зорі

Луганський клуб на третьому місці завершив груповий етап Ліги Європи.

Луганська Зоря не зуміла вперше в своїй історії вийти в плей-офф Ліги Європи, поступившись у домашньому матчі останнього туру іспанському Атлетіко.

Для виходу в наступний раунд Зорі потрібна була тільки перемога, тоді як Атлетіко вистачало нічиєї. Перший тайм команди провели на рівних, але це було більше наслідком великої кількості помилок з боку обох команд.

Красномовним є факт, що за перший тайм не було жодного удару по воротах обох команд. Правда, Атлетік мав іти на перерву виграючи, адже арбітри помилково скасували гол Вільямса. Плюс пощастило на 34-й хвилині, коли Рауль Гарсія з лінії штрафного в падінні боковими ножицями красиво пробив над поперечиною.

У другому таймі Атлетик почав грати впевненіше і дедалі частіше став створювати напругу біля воріт Луніна. Молодий воротар виручив, відбивши удар Адуріца в упор, перекладина йому допомогла після удару Рауля Гарсії, але нічого не зміг зробити Лунін на 70-й хвилині після штрафного й удару Адуріца головою в дев'ятку.

Пропущений гол не додав сил Зорі, хоча команда і намагалася щось створити попереду. Але пропустила ще раз і знову після стандарту. Після подачі зі штрафного Рауль Гарсія сам залишився в штрафному, зупинив м'яч і пробив повз Луніна.

Перемога 2:0 дала змогу Атлетіко вийти на перше місце в групі, а для Зорі означала кінець єврокубкових матчів цього сезону.

Зоря - Атлетік 0:2

Голи: Адуріц, 70, Гарсія, 86

Зоря: Лунін, Гордієнко, Харатін, Сваток, Сухоцький, Бабенко (Кочергін, 75), Андрієвський, Караваєв, Громов, Лунєв (Кабаєв, 46), Юрі (Сілас, 62)

Атлетік: Еррерін, Лекуе, Нуньєс, Емерік Ляпорт, Баленсіага, Сан Хосе, Ріко, Вільямс (Кордоба, 79), Гарсія (Акече, 90 + 3), Сусаета, Адуріц (Меріно, 89)

Попередження: Лунєв, Андрієвський, Кабаєв - Нуньєс