Неймар не дав Кавані пробити пенальті і побити рекорд Ібрагімовича

iSport.ua,  18 січня 2018, 15:22
0
743
Неймар

Бразилець вкотре продемонстрував свій характер. Неймар не дозволив уругвайцю Кавані зрівнятися зі Златаном Ібрагімовичем за голами за ПСЖ.

Останні хвилини матчу ПСЖ - Діжон видалися скандальними. Господарі вели 7:0, Неймар оформив хет-трик, а Едінсон Кавані забив лише одного разу, але той гол дозволив йому зрівнятися зі Златаном Ібрагімовичем за голами за ПСЖ (156).

На 83-й хвилині парижани заробили 11-метровий. Кавані, який міг стати найкращим бомбардиром в історії клубу, хотів виконати удар, але Неймар не дозволив уругвайцю.

За Едінсона оглушливим свистом і криками Кавані заступилися вболівальники ПСЖ, але Неймар дуже хотів оформити покер.

Нагадаємо, в матчі Ліги 1 проти Ліона (2:0) 17 вересня стався конфлікт між Неймаром і Едінсоном Кавані.

Після того скандалу поширювалися чутки, що Едінсон залишить ПСЖ і навіть визначився з новим клубом, але гравці помирилися.