Малиновський отримав видалення в матчі проти Андерлехта

iSport.ua,  21 січня 2018, 22:47
0
211
Руслан Малиновський

Українець був видалений у матчі 22-го туру чемпіонату Бельгії проти Андерлехта. Українець вийшов у старті на матч, але вже на 32-й хвилині заробив жовту картку

Український півзахисник Генка Руслан Малиновський був видалений у матчі 22-го туру чемпіонату Бельгії проти Андерлехта (0:1).

Українець вийшов у старті на матч, але вже на 32-й хвилині заробив жовту картку, а на 53-й хвилині арбітр показав українському хавбеку і другу, яка перетворилася на червону.

На момент видалення Генк вже програвав, видалення 24-річного українця не вплинуло на остаточний рахунок.

У поточному сезоні Малиновський провів 23 матчі в складі бельгійського клубу, в яких отримав 5 жовтих карток і дві червоні.

Раніше повідомлялося, що Селезньов забив дебютний гол за Акхісар.

Бажаєте дізнаватися головні спортивні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram!