У Бразилії суддя видалив дев'ятьох футболістів і зупинив матч

0
391
У Бразилії суддя видалив дев ятьох футболістів і зупинив матч
Суддя видалив дев'ятьох футболістів і припинив матч через брак гравців

Інцидент стався в рамках чемпіонату штату Баїя між командами Віторія та Баїя. Через масову бійку та видалення гравців припинено матч.

У Бразилії суддя зупинив футбольний матч після того, як видалив з поля дев'ятьох гравців, повідомляє агентство Reuters.

Інцидент стався в рамках чемпіонату штату Баїя між командами Віторія і Баїя. Коли гості зрівняли рахунок з пенальті (1:1) на полі почалася масова бійка між гравцями, внаслідок чого п'ятеро футболістів з обох клубів відразу вирушили в роздягальні (три футболісти гостей і два - від господарів).

Однак запал спортсменів не згас, і через кілька хвилин було ще два видалення - по одному для кожної команди.

За 13 хвилин до кінця основного ігрового часу Віторія втратила ще двох гравців, і, оскільки на полі залишилося лише шість футболістів клубу, арбітр був змушений припинити матч.

Рішення про результат зустрічі і санкції буде прийнято пізніше.