Фонсека: Ми не захищатимемо в Римі цей рахунок

iSport.ua,  22 лютого 2018, 00:35
0
426
Паулу Фонсека

Головний тренер донецького Шахтаря Паулу Фонсека прокоментував вольову перемогу своєї команди в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Роми.

"Можу сказати, що ми зустрілися з великою командою. Важливо було виграти. Зрозуміло, що бажано було не пропускати, але важливо було перевернути результат і перемогти.

Гра була непростою, особливо перший тайм. Були складнощі з тим, щоб показати свою гру. Це заслуга Роми. Але ми добре показали себе, було багато моментів, щоб забивати. Рома теж діяла організовано.

У перерві ми усунули проблеми з позиціонуванням і провели відмінний тайм. У воротаря Роми було 2-3 нереальних сейви.

Пропущений гол? Помилка стартує з початку. Ми не повинні були пресингувати так високо, це створило дисбаланс. Не пощастило і з відскоком.

У першому таймі ми починали грати від воріт, і це послабило пресинг Роми. У перерві ми виправили позиціонування. Більше стало моментів, більше володіли м'ячем. Не забили ще, тому що воротар чудово себе показав.

Ми зрозуміли, що лінія оборони Роми базувалася мало не в центрі. Потрібно було закидати м'яч за спини. Так прийшов гол Феррейри.

Що стосується Фреда, то він дуже багато відпрацьовував такі штрафні. Ми якраз говорили зі своїм помічником, що зараз буде гол. Я в це вірив. Фред - дуже хоробрий гравець. Він ризикує, намагається залишатися з м'ячем під час пресингу. Але сьогодні вся команда показала себе на відмінному рівні, особливо другий тайм.

До матчу в Римі в нас буде більше ігрового ритму. Це дуже складне завдання. Але ми не будемо захищати цей результат, це 100%. Постараємося бути самими собою. Якщо будемо тільки захищатися, все виявиться складніше. А зараз шанси залишаються в обох команд.

Забий Феррейра на останній хвилині, все було б складніше для Роми. Але зараз все відкрито, хоч перевага перед другою грою в нас.

Рома - холоднокровна команда. Непросто з такою інвертувати результат", - цитує Фонсеку канал Футбол1.