У ворота Барселони вперше за 2 роки призначений пенальті у примері

iSport.ua,  2 березня 2018, 08:15
0
407
Хонатан Кальєрі забив пенальті у ворота Барселони

З моменту останнього пенальті у ворота каталонського гранда пройшло 78 матчів. Таким чином, перервалася серія каталонців без пенальті.

Форвард Лас-Пальмаса Хонатан Кальєрі реалізував пенальті в матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії проти Барселони (1:1, другий тайм).

Таким чином, перервалася серія каталонців з 78 матчів в примері без призначених в їхні ворота пенальті.

Ця рекордна для клубу серія тривала більше двох років, розпочавшись 14 лютого 2016 року.

Зазначимо, що у Реала в примері були дві подібних серії по 88 ігор без призначених в їхні ворота пенальті (1953-1956, 1969-1972).