Хацкевич: Задоволений грою як в обороні, так і в атаці

iSport.ua,  9 березня 2018, 07:00
0
662
Олександр Хацкевич

Олександр Хацкевич вважає, що шанси команд на вихід у чвертьфінал Ліги Європи залишаються рівними. Нічийний результат тому підтвердження.

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич на післяматчевій прес-конференції після поєдинку в Римі з Лаціо висловив задоволення грою і результатом, а також пояснив свій вибір стартового складу.

"Своєю командою я задоволений. Були помилки, але без них не буває. У цілому ж задоволений грою як в обороні, так і в атаці.

Ми зіграли тільки перший тайм. Результат у ньому нас задовольнив, фрагментами задовольнила й гра - і м'яч контролювали, і в атаку виходили.

Якщо говорити про мій вибір стартового складу, то залишити Хачеріді в запасі було моїм рішенням, що стосується Шепелєва, молодого хлопця, у плані гри - питання, а в Мораеса після матчу із Зорею була застуда, тому в нас не було вибору. Але, думаю, Артем зіграв на достатньо високому рівні.

Епізод на останній хвилині? Ми його розглянемо, вам зверху дещо по-іншому видно, ніж нам, біля поля. Можу сказати, що в нас у чемпіонаті таких матчів, на високих швидкостях, не вистачає. Команда суперника чинила на нас тиск, їм потрібно було вигравати. Відповідь же на це питання я дам вам перед наступним матчем.

Перед кожною грою я говорю, у тому числі й своїм підопічним, що шанси - 50 на 50. Після сьогоднішнього результату вони залишаються такими ж, усе буде вирішуватися в Києві. Кожен же залишиться при своїй думці, хто є фаворитом у нашій парі зараз", - заявив Хацкевич.

Нагадаємо, Динамо зіграло внічию з Лаціо (2:2) у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи.