iSport.ua,  14 березня 2018, 20:50
0
206
Баварія вийшла у наступне коло Ліги чемпіонів

Мюнхенська Баварія вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Фактично це було зрозуміло після першого матчу з Бешикташем, виграного мюнхенським клубом з рахунком 5:0.

У матчі-відповіді в Стамбулі Бешикташ намагався зіграти гідно і для цього в цілому більше володів м'ячем, але до перерви створити хоч якийсь небезпечний момент біля воріт Ульрайха туркам не вдалося.

Баварія ж на пару м'ячів награла й один шанс використала. Тьяго Алькантара на 18-й хвилині замкнув подачу Мюллера на дальній штанзі.

Другий тайм почався зі ще одного гола Баварії, коли Гекхан Генюл головою в красивому падінні зрізав м'яч у сітку своїх воріт після подачі Рафіньї з правого флангу.

Гол не вплинув на хід гри - команди продовжували активно переміщатися по полю, але по-справжньому гострих моментів було небагато. І все-таки Бешикташ дуже хотів забити і за бажання доля господарям відплатила. Алаба на рівному місці втратив м'яч на фланзі, Генюл справа відразу віддав на Вагнера Лава, який у падінні послав м'яч у сітку.

Але останнє слово було за гравцями Баварії. Вийшовши на заміну, Вагнер на 84-й хвилині відправив м'яч у порожні ворота після передачі Алаби.