Венгер: У 1/4 фіналу Ліги Європи хотілося б уникнути зустрічі з Атлетіко

iSport.ua,  16 березня 2018, 09:25
0
154
Арсен Венгер

Головний тренер лондонського Арсеналу Арсен Венгер поділився думкою про потенційних суперників своєї команди в 1/4 фіналу Ліги Європи.

Наставник Арсеналу після матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи з Міланом (3:1) розповів, який суперник є найбільш небажаним у чвертьфіналі турніру.

Ми б з радістю уникли зустрічі з Атлетіко в 1/4 фіналу.

Мілан - відмінний суперник. Якщо ми будемо давати результат і показувати хороший рівень гри, вболівальники будуть з нами", - цитує Венгера BBC.

У першому матчі між командами, що тривав у Мілані, Арсенал домігся перемоги з рахунком 2:0.

Зазначимо, що жеребкування чвертьфіналу Ліги Європи відбудеться сьогодні, 16 березня. Початок - о 14:00 за київським часом.