Мессi не додивився до кінця ганьбу своєї збірної в матчі проти Іспанії

iSport.ua,  28 березня 2018, 08:00
0
2143
Мессi не додивився ганьбу своєї збірної до кінця

Капітан збірної Аргентини Ліонель Мессі залишив трибуни стадіону за 10 хвилин до завершення матчу між збірними Іспанії та Аргентини.

Збірна Аргентини провела свій найгірший матч під керівництвом Хорхе Сампаолі. У Мадриді на стадіоні Ванда Метрополітан гості були принижені збірної Іспанії - 1:6.

У даному поєдинку капітан "альбіселесте" Ліонель Мессі не зміг взяти участь через травму, тому був змушений спостерігати за тим, що відбувається на полі з трибун. В результаті нападаючий Барселони пошкодував про свій вчинок на цьому поєдинку, адже нерви Лео не витримали побаченого.

Без Мессі Аргентина виглядала безпорадно і пропускала в свої ворота гол за голом. В результаті гравець не втомився дивитися на ганьбу своєї національної команди і залишив трибуни стадіону Ванда Метрополітан за 10 хвилин до кінця зустрічі.

Таким чином, аргентинці спробують помститися збірній Іспанії вже безпосередньо на ЧС-2018, якщо шляхи команд перетнуться.

Дивіться також відео голів та огляд матчу Іспанія - Аргентина.