Ібрагімович оформив дубль у неймовірному дебютному матчі за Гелаксі

iSport.ua,  1 квітня 2018, 08:45
0
873
Златан Ібрагімович

Зірковий швед вийшов на поле за 20 хвилин до кінця гри і приніс Лос-Анджелес Гелаксі перемогу, головою ввігнавши переможний м'яч.

Златан Ібрагімович зробив дубль у першому ж матчі за Лос-Анджелес Гелаксі та приніс команді перемогу в каліфорнійському дербі.

Швед вийшов на поле на 71-й хвилині за рахунку 1:3. Через п'ять хвилин Ібрагімович пробив з 40 метрів у дальній кут: голкіпер виявився лише статистом.

А на 90-й хвилині Ібра випередив воротаря, який необачно вийшов з воріт, і головою ввігнав переможний м'яч.

Раніше лікар Ібрагімовича розповів, чому шведський футболіст вирішив залишити Манчестер Юнайтед.