iSport.ua,  4 квітня 2018, 23:46
0
707
Барселона без проблем обіграла Рому

Барселона впевнено обіграла італійську Рому в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Зустріч відбулася на стадіоні Камп Ноу і завершилася перемогою господарів поля з рахунком 4:1.

Рахунок було відкрито на 38-й хвилині: Барселона вийшла вперед за допомогою автоголу Даніеле Де Россі. Капітан римлян невдало зрізав м'яч у ворота, перехоплюючи проникаючу передачу Андреса Іньєсти.

Наступний м'яч гравець Роми Костас Манолас також відправив у свої ворота. Невдалий рикошет від штанги після удару Самуеля Юмтіті влучив Маноласу прямо в коліно, і м'яч відскочив у ворота.

Третій гол Барселони був забитий на 59-й хвилині. Воротар італійського клубу Алісон відбив м'яч відразу після удару Луїса Суареса, але його зловив Жерар Піке і легко пробив повз голкіпера.

На 80-й хвилині Едін Джеко скоротив відставання своєї команди, але вже через сім хвилин перевагу в три м'ячі відновив Суарес, який забив після невдалої гри захисника.

Відзначимо, що відповідна зустріч між Ромою і Барселоною відбудеться 10 квітня в Римі.

Барселона - Рома 4:1

Голи: Де Россі, 38 (у свої ворота), Манолас, 55 (у свої ворота), Піке, 59, Л. Суарес, 87 - Джеко, 80

Барселона: Тер Штеген - Семеду, Піке, Умтіті, Альба - Роберто (Гомеш, 83), Ракітіч, ​​Бускетс (Пауліньо, 66), Іньєста (Д. Суарес) - Мессі, Луїс Суарес.

Рома: Аліссон - Перес, Фасіо, Манолас, Коларов - Пеллегріні (Гоналон, 60), Де Россі, 77 (Дефрель), Строотман - Флоренці (Ель Шаараві, 72), Джеко, Перотті.

Попередження: Коларов, Строотман.