Гвардіола: Ліверпуль заслуговує зіграти у фіналі Ліги чемпіонів

iSport.ua,  11 квітня 2018, 07:10
0
239
Пеп Гвардіола

Пеп Гвардіола, головний тренер Манчестер Сіті, прокоментував виліт з Ліги чемпіонів за підсумками матчів з Ліверпулем.

Пеп Гвардіола визнав силу Ліверпуля і заслужений успіх суперника, але при цьому поскаржився на суддівство.

"Ліверпуль - це топ-команда з топ-тренером. Я б сказав, що вони заслуговують зіграти в фіналі.

У першому таймі ми зробили абсолютно все, що потрібно. Ми створювали моменти, хоча це було дуже складно через 11 суперників в обороні. Ми знали, що пройти далі буде дуже важко.

Ми грали проти дуже сильної команди. Подивіться на Барселону! Це надзвичайно особливий турнір. На Енфілді нам не вдавалося створювати моменти, хоча в другому таймі ми грали краще, а вдома - в першому таймі. Але нам протистояла виняткова команда.

Я сказав, що гол Сане потрібно було зараховувати. За це мене видалили. Рахунок міг би стати 2:0.

Усе могло бути по-іншому, коли Салах забив з офсайду в першій грі. Все могло бути по-іншому, коли Жезус забив з офсайду в першому матчі.

У Лізі чемпіонів всі команди дуже рівні, тому суддівські рішення впливають.

Вітаю Ліверпуль. Сподіваюся, що вони зможуть добре представити Англію в півфіналі", - сказав Гвардіола.

Зазначимо, що Ліверпуль вдруге обіграв Манчестер Сіті в Лізі чемпіонів і вийшов у півфінал турніру.