Шахтар пропустив у чемпіонаті України вперше у 2018 році

iSport.ua,  14 квітня 2018, 19:35
0
501
Андрій П'ятов

Андрій П'ятов пропустив вперше за 662 хвилини в УПЛ. Сьогодні вперше за довгий час суху серію "гірників" перервав динамівець Шепелєв.

У матчі 27-го туру чемпіонату України між Шахтарем і Динамо півзахисник киян Володимир Шепелєв забив гол на 32-й хвилині, який став переможним у матчі.

Цей м'яч перервав суху серію воротаря Шахтаря Андрія П'ятова, який не пропускав 662 хвилини.

До цього дня П'ятов в останній раз пропускав в чемпіонаті України 10 грудня - автоголом у доданий час в матчі проти Зорі (1:2) відзначився Богдан Бутко.

Останнім гравцем супротивника, який забивав П'ятову, був Сілас, який забив на 92-й хвилині того ж матчу з Зорею.

Після цього П'ятов відстояв "на нуль" поєдинки проти Чорноморця, Зірки, Карпат, Ворскли, Маріуполя, Зорі й Вереса.