Шахтар не помітив опору Маріуполя і вийшов у фінал Кубка

iSport.ua,  18 квітня 2018, 20:52
0
263
Шахтар розгромив Маріуполь

"Гірники" вдома відправили у ворота Маріуполю п'ять голів. Гол престижу забив Тищенко. Традиційно для Кубка України у фіналі донецькому клубу протистоятиме столичне Динамо.

Донецький Шахтар зіграє з Динамо у фіналі Кубка України. На шляху до головного матчу турніру "гірники" в Харкові розгромили Маріуполь з рахунком 5:1.

Уже на восьмій хвилині Тайсон вивів Шахтар уперед, але в середині другого тайму Тищенко зрівняв рахунок. Рівний рахунок на табло світився до кінця тайму, поки спершу Марлос, а потім і Тайсон встановили комфортну перевагу в рахунку.

У другому таймі "гірники" продовжували впевнено контролювати хід гри і ще двічі відзначилися. Спершу ворота Гальчука вразив Кайоде, а на 81-й хвилині Петряк встановив остаточний рахунок у матчі. Обидва рази автором результативної передачі ставав Марлос.

Отже, Шахтар без проблем пробився до фіналу Кубка України, де 9 травня в Дніпрі зіграє проти київського Динамо.

Шахтар - Маріуполь (5:1)

Голи: Тайсон, 8, 45+1, Марлос, 38, Кайоде, 74, Петряк, 81 - Тищенко, 22

Шахтар: П'ятов - Додо, Хочолава, Ордець, Матвієнко - Зубков (Петряк, 75), Коваленко (Малишев, 62), Патрик, Тайсон, Дентиньо (Марлос, 34) - Кайоде

Маріуполь: Гальчук - Насонов (Авагим’ян, 61), Яворський, Білий (Дава, 53), Биков, Демірі - Неплях, Дедечко, Мишнєв, Тищенко - Діденко

Попередження: Неплях, Биков