Марсель в овертаймі обіграв Зальцбург і вийшов у фінал Ліги Європи

iSport.ua,  4 травня 2018, 00:45
0
484

Помилка російського арбітра допомогла Марселю пробитися у фінал. Перший тайм видався дуже спокійним, в першу чергу це стосується Зальцбурга, який в першу чергу думав про те, як би не пропустити.

Французький Марсель став другим фіналістом Ліги Європи, лише в овертаймі зумівши обіграти австрійський Зальцбург.

Перший тайм видався дуже спокійним, в першу чергу це стосується Зальцбурга, який в першу чергу думав про те, як би не пропустити. В результаті глядачі побачили нудні нулі.

А от у другому таймі на полі була зовсім інша картина. Чемпіон Австрії цілком домінував, атакував і двічі домігся успіху стараннями Хайдара, який здійснив блискучий сольний прохід, і Шлагер, після удару якого Сарр зрізав м'яч у власні ворота.

2:0 в основний час стали повторенням результату першого матчу, тому ім'я фіналіста команди визначали в овертаймі.

А там вирішальною стала помилка російського рефері Сергія Карасьова. Бригада російського арбітра і за ходом матчу прийняла низку спірних рішень, а на 116-й хвилині призначила кутовий, якого насправді не було. З цього кутового і був забитий вирішальний гол Роланду, який вивів Марсель в фінал Ліги Європи.

РБ Зальцбург - Марсель 2:1

Голи: Хайдара, 53, Сарр, 65 (у свої ворота) - Роланду, 116

РБ Зальцбург: Вальке - Лайнер, Рамальо, Чалет-Цар, Ульмер (Понграчіч, 96) - Хайдара, Самассеку, Шлагер (Мінаміно, 84), Беріша - Гульбрандсен (Хван, 69), Даббур

Марсель: Пеле - Сарр, Рамі, Густаво, Амаві - Лопес (Ангуісса, 66), Сансон - Флоріан Товен, Пайє, Окампос - Жермен (Нджіє, 84)

Попередження: Хайдара, Ромальо, Чалет-Цар, Даббур - Сарр, Лопес, Рамі, Жермен, Пайє, Амаві, Роланду

Вилучення: Хайдара, 119