Ворскла обіграла Зорю в битві за бронзу чемпіонату України

Корреспондент.net,  21 травня 2018, 00:14
0
321
"Ворскла" здолала "Зорю" в битві за бронзу

Поєдинок у Полтаві завершився сухою перемогою господарів з рахунком 2:0. Обидва голи були забиті в другому таймі.

У заключному турі чемпіонату України з футболу залишалася "бронзова" інтрига, яка мала вирішитися в поєдинку Ворскла - Зоря. Господарів влаштовувала нічия, а гості мали перемагати. У результаті перемогу і підсумкове третє місце української Прем'єр-ліги отримала Ворскла, поєдинок завершився "сухою" перемогою команди Василя Сачка з рахунком 2:0.

Обидва голи були забиті в другому таймі. На 66-й хвилині відзначився Владислав Кулач, а на третій доданій арбітром хвилині крапку в матчі поставив Денис Васін.

Після цього матчу в активі Ворскли стало 49 очок - це третє місце в турнірній таблиці і бронзові медалі першості. Зоря фінішувала на четвертому місці з 43 очками. На п'ятому місці Маріуполь (39 очок), на шостому - Верес (35).

Раніше в Черкасах під час футбольного матчу між Черкаським Дніпром і ФК Суми футбольні фанати почали чинити протиправні дії. Під час спроби їх заспокоїти сталася бійка, внаслідок якої постраждали 17 правоохоронців і один глядач.