Че Че забив гол у дебютному матчі за Динамо

iSport.ua,  27 червня 2018, 13:50
0
347
Че Че зміг забити гол у своєму першому матчі за Динамо

Київське Динамо провело перший контрольний матч після відпустки. Крім Че Че дебютував у матчі й екс-захисник Металіста і Дніпра Папа Гуйє.

Київське Динамо провело перший контрольний поєдинок після повернення з відпустки. На навчально-тренувальній базі клубу в Чапаєвці кияни зустрілися з командою першої ліги - Колос (Ковалівка).

Матч для киян почався не найкращим чином і перший тайм команда Хацкевича програла 0:1 (на 26-й хвилині гол Бущану забив Юрій Соломка).

У другому таймі перевага динамівців нарешті дала результат. На 63-й хвилині Дмитро Хльобас зрівняв рахунок, а на 75-й новачок Че Че, який вийшов на заміну, забив перший гол за команду у своєму дебютному матчі і приніс перемогу підопічним Олександра Хацкевича - 2:1.

Крім Че Че відзначив дебют у матчі й екс-захисник Металіста і Дніпра Папа Гуйє, який вийшов у стартовому складі.

Склад Динамо:

1-й тайм: Бущан, Алібеков, Гуйє, Смирний, Калитвинцев, Гармаш, Буяльський, Циганков, Ледньов, Шапаренко, Дегтярьов.

2-й тайм: Рудько, Миколенко, Попов, Цитаїшвілі, Михайличенко, Андрієвський, Че Че, Хльобас, Білоног, Шепелєв, Русин.

29 червня Динамо відправляється на тренувальний збір до Австрії, де зіграє 5 контрольних матчів.