iSport.ua,  6 липня 2018, 23:30
0
343

На чемпіонаті світу з футболу 2018 визначилася перша півфінальна пара.

У п'ятницю, 6 липня, на чемпіонаті світу з футболу в Росії відбулися перші матчі 1/4 фіналу, які завершилися плачевно для представників Південної Америки, яких не залишилося на турнірі.

Уругвай і Бразилія пропустили по два голи від своїх європейських суперників і завершили свій шлях на ЧС-2018. Франція і Бельгія тепер зіграють між собою і визначать фіналіста.

Нижній Новгород. Франція - Уругвай 2:0/відео

Збірна Франції впевнено обіграла Уругвай з рахунком 2:0. У кінцівці першого тайму Рафаель Варан забив головою після подачі зі стандарту від Грізманна, а в другому таймі той же Антуан Грізманн пробив здалеку і воротар збірної Уругваю примудрився пропустити м'яч, що летить прямо по центру воріт.

Уругвай розчарував в грі - Кавані через травму не зіграв, Суареса закрили так, що він жодного удару не завдав по воротах. А зіркових форвардів ніхто не замінив. Тому Уругвай їде додому.

Казань. Бразилія - ​​Бельгія 1:2/відео

Збірна Бразилії прощається з мріями виграти шостий чемпіонат світу - збірна Бельгії засмутила бразильців, відправивши їх додому.

У першому таймі Бельгія повністю переграла суперника, забивши двічі. На 13-й хвилині Фернандіньо забив гол у свої ворота, а на 31-й Кевін де Брейне подвоїв перевагу збірної Бельгії.

У другій половині гри Бразилія обложила ворота Куртуа, який діяв бездоганно. Лише раз він дозволив себе пробити - на 76-й хвилині Ренато Аугусто скоротив відставання, але цього гола Бразилії виявилося мало.

Таким чином, Франція і Бельгія перемогли своїх суперників і зіграють між собою в 1/2 фіналу ЧС-2018.

Зазначимо, що на нашому сайті ви також можете ознайомиться з повним розкладом матчів мундіалю в Росії.