ЧС-2018: результати матчів 7 липня

iSport.ua,  8 липня 2018, 00:20
0
523

На чемпіонаті світу з футболу-2018 визначилася друга півфінальна пара. Англія і Хорватія перемогли своїх суперників і зіграють між собою в 1/2 фіналу ЧС-2018.

У суботу, 7 липня, на чемпіонаті світу з футболу в Росії відбулися другі матчі 1/4 фіналу, після яких завершили свій шлях на мундіалі господарі-росіяни, а також збірна Швеція.

Збірна Англії спокійно і впевнено обіграла Швецію з рахунком 2:0 і вийшла у півфінал.

Обидва голи в матчі були забиті в чисто британському стилі. На 30-й хвилині після кутового Магуайр перестрибнув Форсберга і головою відправив м'яч у сітку. А на 59-й хвилині замкнув навіс головою Деле Аллі. У Швеції були свої моменти, щоб забити, але жодні з них вони не реалізували.

Збірні Росії та Хорватії вдруге для себе на цьому турнірі били серію пенальті, і далі пройшла збірна Хорватії.

Рахунок у матчі був відкритий після дальнього удару Дениса Черишева в дев'ятку воріт Субашича на 31-й хвилині, але утримувати перевагу росіянам вдалося всього вісім хвилин, поки Крамаріч не відгукнувся на навіс від Манджукича і головою не влучив у ворота Акінфєєва.

Більше голів у основний час команди не забили, а ось в екстра-таймі першими цього разу забили хорвати. Це Домагой Віда головою відправив м'яч у сітку воріт Акінфєєва після подачі зі стандарту. Щоправда, тепер уже хорватам не вдалося утримати переможний рахунок - на 115-ій хвилині нинішній динамівець Йосип Пиварич підіграв собі рукою поряд із власним штрафним, а Маріо Фернандес найкраще зіграв на другому поверсі після навісу Дзагоєва.

У серії пенальті точнішими виявилися хорватські футболісти. При цьому росіяни невдало пробили вже першу спробу. Акінфєєв потягнув удар Ковачіча в кут, але всі надії поховав Фернандес, що не потрапив навіть у створ воріт.

Таким чином, Англія і Хорватія перемогли своїх суперників і зіграють між собою в 1/2 фіналу ЧС-2018.