0
256

Команда Олександра Хацкевича провела четвертий контрольний спаринг у літнє своє міжсезоння.

Київське Динамо продовжує готуватися до сезону на тренувальному зборі в Австрії. Команда Олександра Хацкевича провела четвертий контрольний спаринг. На цей раз проти румунського Ботошані.

"Синьо-білі" зуміли швидко відкрити рахунок. Уже на 4-й хвилині Ледньов перехопив передачу суперника на підступах до штрафного майданчика і з лівої ноги і відправив сферу у верхній кут воріт румунської команди - 1:0.

У другому таймі гравці Ботошані зобов'язані були зрівнювати рахунок як мінімум двічі, але не пощастило.

На 61-й хвилині румунська команда отримала шанс пробити пенальті, проте Роман пробив вище воріт. Ще через декілька хвилин Голофка перевірив на міцність поперечину воріт Маханькова.

Дубль мав би оформити Ледньов, проте не реалізував вихід один на один, а Дегтярьов не зміг добити м'яч у сітку.

Отже, Динамо мінімально обіграло Ботошані і продовжує готуватися до нового сезону.