Коноплянка відіграв тайм за Шальке в контрольному матчі

iSport.ua,  11 липня 2018, 18:00
0
116
Євген Коноплянка з м'ячем

Українець Євген Коноплянка не зміг відзначитися забитим голом у товариському матчі гельзенкірхенського Шальке проти китайського Хебей Чайна Форчун.

Коноплянка вийшов в основному складі Шальке, відзначився двома небезпечними ударами по воротах суперника, але гол не забив.

На перерву команди пішли за рахунку 0:0, а на другий тайм тренер кобальтових повністю змінив склад і Коноплянка опинився на лаві запасних. Кінцевий результат поєдинку - 3:1 на користь німецького клубу.

Раніше повідомлялося, що українець вже встиг відзначитися першим голом у міжсезоння, забивши Саутгемптону.