Португалія декласувала Україну в півфіналі ЧЄ серед юнаків до 19 років

iSport.ua,  26 липня 2018, 17:03
0
591

Збірній Португалії вистачило півгодини, аби забити п'ять м'ячів у ворота збірної України.

Збірна України зустрічалася з Португалією в півфінальному матчі чемпіонату Європи серед юнаків до 19 років.

Підопічні Олександра Петракова провалили старт поєдинку, пропустивши вже на другій хвилині. Після подачі з флангу Коррейя пробивав в упор, однак з цим ударом Кучерук впорався. Проте португалець випередив захисників України і вдало зіграв на добиванні.

В середині першого тайму Феліпе з інтервалом у дві хвилини оформив дубль. Спершу форвард вдало зіграв на добивання після кутового, а через кілька хвилин точно пробив у ближній кут з-поза меж штрафного майданчика.

Розгром "синьо-жовтих" підсумував дубль Трінкана, який форвард оформив за три хвилини - 5:0 в перші півгодини гри.

У другому таймі команда Петракова спробувала забити хоча б гол престижу, проте їх атаки виявилися безуспішними.

Таким чином, Португалія дуже легко розібралася з Україною і крокує до фіналу чемпіонату Європи, де зіграє з переможцем пари Італія - ​​Англія.

Україна - Португалія 0:5

Голи: 0:1 - 2 Корей, 0:2 - 19 Жоау Філіпе, 0:3 - 21 Жоау Філіпе, 0:4 - 28 Франсіску Трінкан, 0:5 - 30 Франсіску Трінкал.

Україна U-19: Кучерук - Бондар, Попов, Конопля (Сафронов, 34) - Миколенко, Дришлюк, Корнієнко, Булеця, Хахльов, Цітаішвілі (Ременюк, 72) - Супряга (Кулаков, 12).

Португалія U-19: Кошта - Т. Коррейя, Карму, Р. Коррейя, Вінагре - Луїш, Флорентіну, Кіна - Трінкал, П. Коррейя, Філіпе.

Попередження: Корнієнко (35), Жоау Вірджинія (58)