iSport.ua,  1 серпня 2018, 06:42
0
1091
Андрій Лунін

Український воротар провів 45 хвилин у матчі проти Манчестер Юнайтед. Зі своїм завданням відстояти ворота сухими він впорався.

Український воротар Андрій Лунін дебютував за мадридський Реал у матчі проти Манчестер Юнайтед у рамках Міжнародного кубка чемпіонів.

З перших хвилин місце у воротах мадридців зайняв Кіко Касилья, однак відразу після перерви на поле вийшов український воротар Андрій Лунін, який провів на полі 45 хвилин.

Після першого тайму Реал програвав 1:2, тому в другому таймі МЮ більше грав на утримання рахунку. Як результат, Луніну не випало можливостей показати свої здібності. В результаті в другому таймі голів забито не було, і матч так і завершився - 1:2.

Дивіться найкращі моменти другого тайму матчу МЮ - Реал.