Дубль Агуеро приніс Манчестер Сіті Суперкубок Англії

iSport.ua,  5 серпня 2018, 19:50
0
406

На стадіоні Уемблі в Лондоні пройшов матч за Суперкубок Англії між Челсі і Манчестер Сіті. Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь команди Гвардіоли.

Перший тайм був повністю за "городянами", які відзначилися вже на 13-й хвилині. Ювілейний, 200-й гол у кар'єрі, забив Серхіо Агуеро. Аргентинець отримав м'яч на лінії штрафного і точно пробив у нижній кут воріт.

На 58-й хвилині Агуеро оформив дубль, відправивши м'яч у сітку ударом у дотик.

Нагадаємо, що українець Зінченко не потрапив у заявку Манчестер Сіті на цю гру.