iSport.ua,  14 серпня 2018, 21:35
0
338
Динамо обіграло Славію в Лізі чемпіонів

Кияни обіграли вдома Славію і тепер перебувають за крок від потрапляння в групу Ліги чемпіонів.

Нічия в першому матчі 1:1 у Празі не обіцяла легкої гри в Києві. При цьому, з огляду на те, що Динамо влаштувала б нульова нічия, можна було б здогадатися, що, в першу чергу, кияни гратимуть уважно біля своїх воріт.

Але вже стартові хвилини показали хибність цієї думки - Динамо активно увійшло в гру, провело кілька небезпечних атак і забило швидкий м'яч. На 11-й хвилині відмінна подача від Віктора Циганкова зі штрафного на правому фланзі припала точно на ногу Беньяміну Вербичу. Одне торкання м'яча, і воротар не при справах.

Після забитого м'яча Динамо продовжило грати першим номером, але десь із середини тайму Славія перехопила ініціативу і кінцівку тайму виграла. У ті хвилини Динамо оборонялось великими силами, гості нагнітали, але небезпечних моментів створити не зуміли.

У другому таймі Славія продовжила тиснути. Динамо віддало ініціативу супернику, намагаючись зловити його на контратаках, але ця тактика ледь не стала плачевною. На 68-й хвилині Сікора пробачив киянам, не влучивши в порожні ворота після класного прострілу від Соучека.

Гол у ворота Динамо назрівав, і щастя киян, що вдалося провести результативну контратаку. Циганков у центрі поля обігрався з Шепелєвим, протягнув м'яч до штрафної і вивів Бесєдіна один на один з голкіпером. Артем підсік м'яч над голкіпером і зробив рахунок 2:0.

Славія за інерцією провела ще кілька безуспішних атак, після чого Динамо заволоділо ініціативою і довело матч до перемоги.

Кияни вийшли в плей-офф раунд кваліфікації Ліги чемпіонів, де зіграє з переможцем пари Аякс - Стандарт.

Динамо - Славія 2:0

Голи: Вербич, 11, Бесєдін, 74.

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда (Шабанов, 75), Кадар, Пиварич - Сидорчук, Гармаш - Циганков (Морозюк, 90 + 1), Шепелєв (Буяльський, 88), Вербич - Бесєдін.

Славія: Коларж - Цоуфал, Делі, Нгаду-Нгаджі, Борил - Соучек, Гушбауер (Фрідріх, 84) - Стох, Сікора, Змргал (Балута, 68) - Тецл (Шкода, 75).

Попередження: Гушбауер, Коварж, Боріл, Цоуфал, Фрідріх.