Атлетіко обіграв Реал в матчі за Суперкубок УЄФА

iSport.ua,  16 серпня 2018, 00:48
0
651

Українець Андрій Лунін за матчем спостерігав з лави запасних.

Мадридський Атлетіко став переможцем Суперкубка УЄФА, в Таллінні обігравши Реал 4:2.

Не встигли глядачі всістися для перегляду матчу, як рахунок був відкритий. На 49-й секунді поєдинку Дієго отримав м'яч на куті штрафного, прокинув його вперед і з гострого кута пробив повз Кейлора Наваса в дальню дев'ятку. Це був найшвидший м'яч в історії Суперкубка УЄФА.

Незважаючи на пропущений м'яч, Реал прибрав ініціативу до своїх ніг і став чекати свого шансу. У підсумку рахунок був порівняний до середини першого тайму - Гарет Бейл віддав гольову передачу на Бензема, який головою вразив ворота Облака.

Якщо перший тайм пройшов за переваги Реала, то в другій половині гри краще виглядали гравці Атлетіко. Але забив Реал. Після подачі кутового Хуанфран в боротьбі з Бензема підіграв собі рукою і привіз на свої ворота пенальті. 11-метровий удар бездоганно виконав капітан Реала Серхіо Рамос.

Атлетіко продовжив атакувати і був за це винагороджений. Дієго Годін вигриз м'яч у суперника на фланзі і зробив простріл у штрафний майданчик, а там після невеликої плутанини Дієго проштовхнув м'яч у сітку і оформив у матчі дубль.

А в додатковий час команда Дієго Сіменона продемонструвала бійцівський характер і протягом декількох хвилин двічі засмутила Кейлора Наваса - спочатку відзначився Сауль, а потім гол забив Коке.

У час, що залишився Реал навіть не створив моменту, щоб хоча б скоротити відставання.

Атлетіко втретє в своїй історії стали володарями Суперкубка УЄФА, а ось воротар Реала Андрій Лунін, який просидів всю гру на лавці запасних, залишився без трофея.

Реал - Атлетико 2:4

Голи: Бензема, 27, Рамос, 63 (з пенальті) - Дієго Коста, 1, 79, Сауль, 98, Коке, 104

Реал: Навас - Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело - Кроос (Майораля, 102), Каземіро (Себальос, 76), Іско (Васкес, 83) - Бейл, Бензема, Асенсио (Модріч, 57)

Атлетіко: Облак - Хуанфран, Савич, Годін, Ернандес - Коке, Родрі (Вітол, 71), Сауль, Лемар (Партія, 90 + 1) - Дієго (Хіменес, 109), Грізманн (Корреа, 57)

Попередження: Асенсио, Марсело, Себальос, Модріч, Рамос - Корреа, Дієго Коста, Вітол