iSport.ua,  16 серпня 2018, 23:55
0
95

Український клуб гідно зіграв у Франції, але знову програв.

Маріуполь першим з українських клубів завершив свої виступи в єврокубках цього сезону. Команда Бабича дійшла до третього раунду кваліфікації Ліги Європи, де за сумою двох матчів поступилася французькому Бордо.

Після поразки 1:3 вдома, шанси Маріуполя на прохід були мінімальними, а тут ще й французи з перших хвилин притиснули гостей - до 10-ї хвилини рахунок цілком міг бути 3:0. На 2-й хвилині Бордо забило гол, але судді зафіксували офсайд, в наступній атаці Гальчук зреагував на удар майже впритул, а ще через кілька хвилин штанга врятувала Маріуполь від пропущеного м'яча.

Витримавши стартовий тиск, до середини першого тайму підопічні Олександра Бабича освоїлися на чужому для себе полі і самі рідко почали турбувати Костиля.

Ще впевненіше Маріуполь почав другий тайм. Але в якийсь момент сильно захопився атакою і пропустив двічі.

Надалі темп гри дещо впав, а моменти виникали лише у господарів, але Гальчук був хороший, та й удача супроводжувала нашій команді. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Бордо і виліт Маріуполя з Ліги Європи.

Бордо - Маріуполь 2:1

Голи: Пундж, 56, Санкаре, 58 - Фомін, 66.