Україна мінімально обіграла Словаччину в матчі Ліги націй

iSport.ua,  9 вересня 2018, 17:59
0
503

Збірна команда України з футболу у Львові обіграла ігровий склад Словаччини в матчі Ліги націй - 1:0.

У другому турі Ліги націй збірна України за порожніх трибун на Арені-Львів вирвала перемогу в збірної Словаччини.

Матч розпочався не в спішному темпі, було багато боротьби в центрі поля. Декілька передумов для взяття воріт мали обидві команди, проте до реальних моментів справа не доходила. Схоже, що команди намагалися скоріше не пропустити і десь придивлялися одні до одних.

У першому таймі міг забивати Яремчук, скориставшись передачею від Марлоса, однак акцентований удар у нашого нападника не вийшов.

У другому таймі збірна України продовжила гнути свою лінію, багато контролюючи м'яч. "Синьо-жовті" класно комбінували на підступах до штрафного Словаччини, але моментів була мінімальна кількість.

Тренерський штаб збірної України освіжив гру замінами, випустивши Зінченка і Циганкова. Віктор на 79-й хвилині увірвався в штрафний майданчик і впав на газон у боротьбі із захисником - пенальті. До м'яча підійшов Ярмоленко, який не без зусиль, але все ж забив - 1:0.

У кінцівці матчу Ярмоленко мав би зробити дубль, але не зумів з льоту пробити після передачі від Матвієнка.

Зрештою, Україна перемогла Словаччину і очолила свою групу із шістьма очками.

Україна - Словаччина (1:0)

Гол: 1:0 - 80, пенальті, Ярмоленко

Україна: П'ятов, Ракицький, Матвієнко, Бурда, Караваєв, Малиновський (Зінченко, 71), Степаненко (Сидорчук, 86), Марлос, Коноплянка (Циганков, 78), Ярмоленко, Яремчук.

Словаччина: Дубравка, Шкртел, Губочан, Шкриньяр, Шатка, Гамшик, Лоботка, Вайсс (Руснак, 70), Куцка (Грегуш, 78), Мак, Немец (Дуда, 65).

Попередження: Губочан (16), Коноплянка (64), Дуда (74), Сидорчук (90).