Динамо і Зоря не визначили переможця

iSport.ua,  16 вересня 2018, 19:10
0
164

Динамо втрачає очки у третьому матчі чемпіонату поспіль після нічиєї із Чорноморцем і поразки Карпатам.

Київське Динамо зіграло внічию з луганською Зорею в матчі 8-го туру чемпіонату України.

Господарі вийшли вперед у кінцівці першого тайму, коли Артем Громов вдало зіграв на добиванні. У середині другого тайму рахунок зрівняв Сергій Сидорчук, який здалеку пробив точно в кут воріт Зорі.

Додамо, що Зоря догравала матч у меншості - Владислав Кабан у додатковий час отримав другу жовту картку.

Динамо втрачає очки у третьому матчі чемпіонату України поспіль після нічиєї 1:1 із Чорноморцем і поразки 0:2 Карпатам.

Зоря - Динамо 1:1

Голи: Громов, 44 - Сидорчук, 67

Зоря: Махарадзе - Караваєв, Вернидуб, Сваток, Чеберко - Сілас, Харатін - Кабан, Громов (Кочергін, 64), Хомченовський (Леонардо, 39) - Рафаель.

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Піваріч - Сидорчук, Буяльський - Циганков, Шепелєв (Дуелунд, 59), Вербич - Русин (Супряга, 72).

Попередження: Кабан, Сілас, Харатін - Буяльський, Шепелєв, Циганков.

На 90+3-й хвилині був видалений Владислав Кабан (друге попередження).