iSport.ua,  18 вересня 2018, 21:49
0
316

Барселона з великої перемоги стартувала в груповому етапі Ліги чемпіонів.

Барселона в стартовому матчі групового раунду Ліги чемпіонів прийняла на Камп Ноу нідерландський ПСВ.

Гостьова команда нічого не давала зробити Ліонелю Мессі і компанії біля своїх воріт в стартові півгодини гри. Лише на 31-й хвилині матчу Усман Дембеле наважився на соло-прохід і заробив штрафний удар на підступах до штрафного майданчика. До м'яча підійшов Ліонель Мессі і ідеально виконав штрафний удар у верхній кут - 1:0.

Барселона продовжила атакувати за інерцією, а ПСВ знадобився час до перерви, щоб прийти в себе. Другий тайм пройшов за схожим сценарієм: каталонці багато контролювали м'яч, а ПСВ намагалися гостро контратакувати.

Хазяйську команду прорвало в останню п'ятнадцятихвилинку. Спершу Усман Дембеле класно розібрався з кількома опонентами і обвідним ударом поклав м'яч у дальній нижній кут. А через мить голкіпер ПСВ був змушений виймати м'яч з сітки своїх воріт втретє. Це Ліонель Мессі отримав пас з глибини від Ракитича і в один дотик відправив м'яч у сітку.

Крапку у зустрічі поставив все той же Мессі, оформивши хет-трик. Аргентинець отримав пас від Суареса і легко переграв голкіпера нідерландців.

Барселона - ПСВ 4:0

Голи: 1: 0 - 31 Мессі, 2: 0 - 74 Дембеле, 3: 0 - 77 Мессі, 4: 0 - 87 Мессі.

Барселона: тер Стеген, Піке, Альба, Серджіо Роберто, Умтіті, Ракітіч (Відаль, 85), Бускетс, Коутіньо (Лангле, 81), Дембеле (Артур, 83), Мессі, Суарес.

ПСВ: Зут, Швааб, Тасенде, Думфріс, Віргевер (ізімен-Мирний, 66), Хендрікс, Перейро, Лосано, Росаріо (Гутьєррес, 82), Бергвейн (Мален, 78), де Йонг.

Попередження: Віргевер (30), Умтіті (55), де Йонг (57).

Вилучення: Умтіті (79).