Манчестер Сіті несподівано поступився Ліону

iSport.ua,  19 вересня 2018, 23:57
0
232

Французький Ліон створив сенсацію в Лізі чемпіонів, обігравши чинного чемпіона Англії Манчестер Сіті на Етіхад.

Вже з перших хвилин матчу Ліон дав зрозуміти, що не приїхав просто так. Французька команда зіграла дуже сміливо, активно пресингуючи суперника в середині поля, до чого Сіті ніби абсолютно не був готовий.

Господарі регулярно провалювалися в центрі, а швидкі атаки гостей через вільні зони приховували в собі величезну небезпеку.

Джерело: Getty Images

Перший гол Ліона стався на 26-й хвилині після блискавичної атаки. Набіл Фекір промчав лівим флангом і виконав простріл на дальню штангу на Корне. Перед вінгером французів був Делфі, але на превеликий подив він махнув повз м'яча, що дало змогу Корне без опору забити м'яч у ворота - 0:1.

Пропущений м'яч зачепив господарів, які помчали відігруватися. Через шість хвилин Сіті забив, але гол справедливо не був зарахований через офсайд. Потім дальнім ударом спробував загладити провину Делфі - не вийшло.

Повівши в рахунку, в Ліона з'явилися можливості контратак. На 43-й хвилині одна з них завершилася голом. Набіл Фекір сам відібрав м'яч у Фернандіньо, сам промчав до воріт і щільним ударом поклав м'яч точно в кут.

У другому таймі Сіті стартував потужно, Ліон глибоко опустився до своїх воріт, але до третього голу були ближче гості - рідкісна атака Ліона завершилася ударом Депая в штангу після виходу один на один.

Сіті на 67-й хвилині все-таки скоротив відставання. Чудовий гол організували Сане й Бернарду Сілва - німець обіграв декількох опонентів, а португалець завдав вивірений удар у кут.

Весь другий тайм гості відбивалися, удар Депая так і залишився єдиним у виконанні Ліона в другому таймі, у Сіті таких було 13. Городяни відчайдушно тиснули, штурмуючи ворота Лопеша. Гарні можливості відзначитися були в Агуеро й Сане, до того ж на полі з'явився Ріяд Марез. Однак це був не вечір Сіті.

Манчестер Сіті - Ліон 1:2

Голи: Сілва 67 - Максвелл Корне 26, Набіл Фекір 43

Манчестер Сіті: Едерсон, Уокер, Емерік Ляпорт, Стоунз, Стерлінг (Марез 76), Сілва, Фернандіньо, Делфі, Гюндоган (Сані 55), Жезус (Агуеро 63)

Ліон: Лопеш, Менді, Денайер, Марсело, Рафаел (Дюбуа 76), Шейх Діоп, Ауар, НДомбеле, Максвелл Корне (Траоре 90 + 2), Набіл Фекір (Тусар 79), Депай

Попереджені: Агуеро 90 - Набіл Фекір 77, Траоре 90 + 4.