Динамо розгромило Десну і перервало серію без перемог в УПЛ

iSport.ua,  23 вересня 2018, 19:07
0
265

Київське Динамо вперше в сезоні домоглося розгромної перемоги у матчі із чернігівською Десною.

Динамо в 9-му турі УПЛ приймало на НСК Олімпійський чернігівську Десну. Кияни підходили до звітного матчу з невдалою серією без перемог в УПЛ, яка налічувала 3 поєдинки.

Перший тайм для столичної команди складався не найкращим чином, однак Микита Бурда після стандарту від Віктора Циганкова забив такий потрібний м'яч у роздягальню - 1:0.

У другій половині гри кияни розвинули свій успіх. На 67-й хвилині Беньямін Вербич виявився першим на добиванні після прострілу від того ж Циганкова і відправив м'яч у порожні ворота. Через сім хвилин Динамо забило і третій м'яч у ворота команди Олександра Рябоконя. Після серії рикошетів м'яч відлетів до Кендзьори, який із кількох метрів точно відправив м'яч у дальній кут - 3:0.

Крапку в матчі поставив Віктор Циганков, який класно обігрався з Вербичем і, вийшовши один на один із голкіпером суперника, відправив м'яч у ближній кут.

Таким чином, Динамо розгромило Десну, вперше в сезоні вигравши матч із великим рахунком.

Динамо - Десна 4:0

Голи: 1:0 - 45 Бурда, 2:0 - 67 Вербич, 3:0 - 74 Кендзьора, 4:0 - 87 Циганков.

Динамо: Бойко, Кадар, Бурда, Миколенко, Кендзьора (Буено, 78), Циганков, Сидорчук, Гармаш (Шапаренко, 80), Вербич, Буяльський (Дуелунд, 86), Морозюк.

Десна: Паст, Люлька, Гітченко, Братков, Фаворов (Старенький, 72), Коберідзе (Банасевіч, 89), Огиря, Мостовий, Картушов, Фаворов, Безбородько (Хльобас, 63).

Попередження: Братков (7), Гармаш (21).