УПЛ: Шахтар без проблем впорався із Чорноморцем

iSport.ua,  23 вересня 2018, 19:19
0
154

Шахтар у рамках 9-го туру УПЛ забив три м'ячі у ворота Чорноморця, не отримавши у відповідь жодного.

Донецький Шахтар у Харкові в рамках 9-го туру УПЛ приймав одеський Чорноморець і домігся впевненої перемоги.

Перший тайм завершився без забитих м'ячів, проте у другій половині зустрічі справи з голами пішли краще. "Гірники" відкрили рахунок у поєдинку на 57-й хвилині матчу. Жуніор Мораес добив м'яч у порожні ворота після того, як Степаненко не зміг замкнути простріл із флангу.

Через шість хвилин захисник одеситів Іван Трубочкін відзначився безглуздим автоголом, відправив м'яч у власні ворота. Розгром "моряків" влаштував Тайсон, замкнувши ударом головою простріл від Мораеса - 3:0.

Шахтар - Чорноморець 3:0

Голи: 1:0 - 57 Мораес, 2:0 - 59, автогол Трубочкін, 3:0 - 82 Тайсон.

Шахтар: Шевченко, Матвієнко, Кривцов, Бутко (Данченко, 84), Ісмаїлі, Марлос, Степаненко (Кайоде, 71), Тайсон, Майкон, Фернандо Педро (Алан Патрік, 78), Мораес.

Чорноморець: Литовченко, Трубочкін, Грачов, Рижук, Романюк, Бабенко, Савченко, Леонов (Татарка, 83), Чорний (Норенков, 73), Мусолітін, Коваль (Штогрин, 63).

Попередження: Рижук (6), Мораес (9), Майкон (16), Бабенко (72).