УПЛ: Ворскла на останніх секундах вирвала перемогу в Зорі

iSport.ua,  23 вересня 2018, 21:36
0
271

Ворскла при рідних вболівальниках дотиснула Зорю в матчі 9-го туру Української Прем'єр-Ліги.

Полтавська Ворскла в центральному матчі 9-го туру УПЛ вирвала перемогу над луганською Зорею.

Уболівальникам довелося чекати забитих голів більше години ігрового часу. На 65-й хвилині гри Ребенок вдало замкнув простріл від Кулача - 1:0. Зоря швидко прийшла в себе і відігралася через п'ять хвилин - Караваєв відгукнувся на верховий пас від Ледньова і кивком голови відправив м'яч у сітку.

Розв'язка сталася в заключні хвилини зустрічі. Спершу Шарпар не реалізував пенальті, проте Ворскла таки домоглася перемоги завдяки автоголу Василя Прийми, який невдало підставив ногу після подачі з кутового - 2:1.

Ворскла - Зоря 2: 1

Голи: 1:0 - 65 Ребенок, 1:1 - 70 Караваєв, 2:1 - 90, автогол Прийма.

Ворскла: Шуст, Артур, Даллку, Пердута, Кравченко (Скляр, 73), Чеснаков, Кобахідзе (Сергійчук, 43), Шарпар, Ребенок, Коломоєць, Кулач (Ніколас Карека, 83).

Зоря: Махарадзе, Тимчик, Прийма, Сваток, Михайличенко, Караваєв, Харатін, Громов (Руїс, 66), Ледньов (Кочергін, 73), Сілас, Рафаел Ратао (Луньов, 85).

Попередження: Чеснаков (24), Михайличенко (58), Даллку (63), Кулач (68), Рафаел Ратао (68), Сергійчук (69), Сілас (89), Шуст (90).