Шахтар втратив перемогу над Ман Сіті в юнацькій Лізі чемпіонів

0
189
Шахтар розійшовся миром з Ман Сіті

Шахтар і Манчестер Сіті зіграли внічию в матчі юнацької ЛЧ.

У третьому турі Юнацької ліги чемпіонів Шахтар U-19 не зміг обіграти Манчестер Сіті - 1:1.

У середині першого тайму "гірники" повели завдяки голу Андрія Кулакова, а гості змогли зрівняти рахунок на доданих хвилинах зустрічі.

Таким чином, після трьох турів в активі юнацької команди Шахтаря всього одне набране очок в Лізі чемпіонів.

Шахтар U19 - Манчестер Сіті U19 - 1:1

Голи: Кулаков (73) - Харвуд-Белліс (90+5)

Шахтар U19: Трубін, Конопля (Романюк, 90+4), Муравський, Якуба, Рудавський, Чех (к), Криськів (Судаков, 68), Бондаренко, Кащук (Холод, 82), Мудрик (Біблік, 90 + 3), Кулаков

Увечері зіграють основні склади Шахтаря і Ман Сіті. Онлайн трансляція матчу Шахтар - Манчестер Сіті на нашому сайті, починаючи з 22:00.