Ювентус мінімально обіграв Манчестер Юнайтед

iSport.ua,  24 жовтня 2018, 00:01
0
231

Манчестер Юнайтед у 3-му турі групового раунду Ліги чемпіонів приймав на Олд Траффорд Ювентус. Гол Пауло Дібали виявився єдиним у цьому матчі.

Напередодні зустрічі букмекери записали в фаворити протистояння гостьову команду. Ювентус цей статус підтвердив із перших хвилин матчу.

"Б'янконери" забрали м'яч під свій контроль і регулярно розігрували перспективні атаки на підступах до штрафного МЮ. Гол прийшов на 17-й хвилині, коли Дібала був першим на м'ячі після відскоку і метрів із шести встромив сферу в сітку - 1:0.

Манчестер Юнайтед так і не зумів нічим відповісти до перерви, а Жозе Моуріньо поспіхом пішов у роздягальню, прокручуючи в голові настанови для своїх підопічних.

Юнайтед на другий тайм вийшов більш націленим на ворота суперника. В середині тайму зрівнювати рахунок міг Погба, але його дальній удар взяла на себе стійка воріт.

Отже, підопічним Жозе Моуріньо так і не вдалося організувати останній штурм, а Ювентус відсвяткував мінімальну перемогу.

Манчестер Юнайтед - Ювентус 0:1

Голи: 0: 1 - 17, Дібала.

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Смоллінг, Шоу, Янг, Лінделеф - Матич, Погба, Мата - Марсьяль, Лукаку, Решфорд.

Ювентус: Шченсни - Кьєлліні, Алекс Сандро, Жоау Канселу (Дуглас Коста, 87), Бонуччі - Бентанкур, П’янич, Матюїді - Куадрадо (Бардзальї, 81), Дібала (Федеріко Бернардескі, 78), Роналду.

Попередження: Матюїді (59), Янг (77), Кьєлліні (82).