iSport.ua,  24 жовтня 2018, 23:54
0
216

Барселона обіграла Інтер на Камп Ноу в матчі групового раунду Ліги чемпіонів.

Барселоні на Камп Ноу без Ліонеля Мессі належало зіграти з Інтером в матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

Команди розпочали матч неспішно, а перший забитий гол довелося чекати півгодини. Суарес знайшов проникаючим пасом в чужій штрафній Рафінью, а той в один дотик відправив м'яч у сітку - 1:0.

Друга половина гри пройшла під диктовку Барселони, а спроби Інтера відповісти своїм випадом виглядали непереконливо.

На 70-й хвилині гри Барселона розгорнула класну атаку, в якій могла забивати двічі. Спершу Суарес пробивав з гострого кута головою, але Ханданович впорався. Через кілька секунд Коутиньо з декількох метрів влучив у поперечину.

І все ж Барселона забила другий м'яч. На 83-й хвилині матчу Ракітіч віддав на вихід Альбі, а той точно поклав м'яч у дальній кут - 2:0.

У підсумку, Барселона обіграла Інтер і очолює групу В.

Барселона - Інтер 2:0

Голи: 1:0 - 32 Рафінья, 2:0 - 83 Альба.

Барселона: тер Штеген - Піке, Альба, Серджіо Роберто, Лангле - Артур (Відаль, 78), Бускетс, Рафінья (Нелсон Семеду, 72), Ракітіч, ​​Коутіньо (Мунір, 88) - Суарес.

Інтер: Ханданович - Міранда, Шкріньяр, Д`Амброзіо, Асамоа - Весіно, Брозовіч, Валеро (Мартінес, 63), Кандрева (Політано, 46), Перішич (Кейта Бальде, 77) - Мауро Ікарді.

Попередження: Суарес (62), Брозовіч (73), Шкріньяр (74), Мартінес (85).