Корреспондент.net,  6 листопада 2018, 16:03
0
960
Артем Штанько оригінально відбив 11-метровий удар

Півзахисник команди Гірник-Спорт Євген Лозовий пробив по центру, і голкіпер зумів відбити м'яч головою.

Воротар футбольного клубу Суми Артем Штанько відбив пенальті в матчі Першої ліги з Гірник-Спортом. Відео з'явилося напередодні на YouTube-каналі Українські зірки Інстаграм.

У компенсований до другого тайму час Гірник-Спорт заробив пенальті. Півзахисник Євген Лозовий пробив по центру, і Штанько відбив м'яч головою.

А через хвилину Суми забили м'яч і зрівняли рахунок. Матч завершився внічию - 2:2.

Раніше в матчі другого дивізіону чемпіонату Індонезії між командами Гресик Юнайтед і Персіва Вамена футболісти побили суддю за призначений пенальті. Інцидент потрапив на відео.

Також повідомлялося, що в Таїланді воротар пропустив курйозний гол з пенальті. Його команда Сатри Ангтхонг програла в серії 11-метрових з рахунком 19:20.

ТЕГИ: футболУкраинский футболвидеоСумыпенальтивратарьголкипер