Інтер врятував нічию в домашньому матчі з Барселоною

iSport.ua,  6 листопада 2018, 23:59
0
194

Інтер після поразки двотижневої давності на Камп Ноу жадав помститися Барселоні на очах у рідних вболівальників, які ввечері у вівторок заповнили Сан Сіро.

Інтер стрімголов побіг уперед одразу на перших секундах, проте запал міланських хлопців моментально загасили. Барселона забрала м'яч під свій контроль і будувала свої атаки одну за одною.

Перший тайм може сміливо записати в актив собі Ханданович. Голкіпер зробив декілька непоганих сейвів, як після ударів Дембеле і Коутіньо. Однак, здавалося, гол Барселони назрівав ще до перерви, а Інтер, в свою чергу, зрідка намагався огризатися. У першому таймі глядачі все-таки голів не побачили.

У другій половині гра особливо не змінилася - Барселона продовжила господарювати на Сан Сіро, немов у себе вдома.

Знову з ударами Коутіньо і Ракитича кілька разів вдало справлявся Ханданович.

В останню десятихвилинку Ернесто Вальверде вирішив кинути в бій Малкома, для якого це був дебют в Лізі чемпіонів. Молодий бразилець одразу віддячив тренеру. На 83-й хвилині Малком зібрав на собі двох захисників і пробив у дальній кут. Ханданович, який до цього моменту грав бездоганно, не встиг згрупуватися, і м'яч зрадницьки залетів під рукою - 1:0.

Однак стати героєм матчу Малкому не судилося. Через чотири хвилини Мауро Ікарді скористався метушнею в штрафному майданчику Барселони і прошив тер Штегена з декількох метрів - 1:1.

Барселона після чотирьох матчів очолює групу В з десятьма очками. Інтер іде другим - сім балів.

Інтер - Барселона 1:1

Голи: 0: 1 - 83 Малком, 1: 1 - 87 Мауро Ікарді.

Інтер: Ханданович - де Врей, Шкріньяр, Врсалько, Асамоа - Наінгголан (Валеро, 63), Брозович (Мартінес, 85), Перішич, Весіно – Політано (Кандрева, 81), Мауро Ікарді.

Барселона: тер Штеген - Піке, Альба, Серджіо Роберто, Лангле - Артур (Відаль, 74), Бускетс, Ракитич - Коутіньо, Дембеле (Малком, 81), Суарес.

Попередження: Ракитич (42), Брозович (84), Перішич (88).