Шахтар поступився Манчестер Сіті в Лізі чемпіонів

iSport.ua,  7 листопада 2018, 23:58
0
541
Марез - Ісмаїлі

Манчестер Сіті розібрався з Шахтарем у матчі-відповіді групового раунду Ліги чемпіонів.

Шахтар в матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів завітав в гості до Манчестер Сіті. Напередодні зустрічі шанси на перемогу команди Паулу Фонсека виглядали примарними, однак вірити в диво завжди хочеться. Та й урвати одне очко здавалося не таким вже і непосильним завданням, якщо врахувати, що на вихідних у "городян" дербі з Юнайтед.

Манчестер Сіті почав матч не в спішному темпі, а "оранжево-чорні" збудували кілька ліній оборони. Як би не намагався Шахтар грати компактно, але досить швидкий гол таки пропустив. Ріяд Марез на 13-й хвилині гри розібрався з Ракицьким біля лицьової лінії і прострілив в центр на Давида Сільву, тому залишалося лише підставити ногу.

Не встиг Шахтар прийти в себе після першого пропущеного гола, як чемпіонів України "добив" головний арбітр зустрічі Віктор Кашшаї. На 24-й хвилині матчу Стерлінг зачепився за газон у штрафному Шахтаря, а угорський арбітр чомусь вказав на "точку". Габріел Жезус подарунком судді скористався - 2:0.

У дебюті другого тайму все той же Стерлінг отримав пас від Зінченка, обіграв декількох опонентів і відмінно виконав удар з "точки в точку" - 3:0.

Манчестер Сіті вирішив не зупинятися на досягнутому і відвантажив у ворота П’ятова ще три м'ячі. Габріел Жезус спершу реалізував ще один пенальті (на цей раз до судді претензій немає). Через кілька хвилин в обіймах партнерів опинивсявже Марез, який завершив контрвипад Сіті точним ударом між ніг П'ятову.

А крапку в матчі поставив Габріел Жезус, оформивши хет-трик. Марез обікрав Алана Патріка в центрі поля і вивів бразильця сам на сам з П'ятовим, Жезус вирішив витончено перекинути голкіпера Шахтаря і не прогадав - 6:0.

Манчестер Сіті після 4-х турів лідирує в групі, маючи 9 очок, а у Шахтаря останнє місце і два бали.

Манчестер Сіті - Шахтар 6:0

Голи: 1:0 - 13 Сільва, 2:0 - 24, пенальті Габріел Жезус, 3:0 - 48 Стерлінг, 4:0 - 72, пенальті Габріел Жезус, 5:0 - 84 Марез, 6:0 - 90+1 Габріел Жезус.

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер (Данило, 61), Лапорт, Стоунз, Зінченко - Сільва (Гюндоган, 73), Фернандіньо (Делфі, 76), Марез, Бернарду Сілва, Стерлінг -Габріел Жезус.

Шахтар: П’ятов - Матвієнко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Майкон (Алан Патрік, 77) - Коваленко, Тайсон (Веллінгтон Нем, 77), Болбат - Мораес (Кайоде, 63).