Україна зазнала першу свою поразку в Лізі націй

iSport.ua,  16 листопада 2018, 23:40
0
417

Підопічні Шевченка розгромного поступилися в Словаччині.

Збірна України завершила свій виступ у груповому етапі Ліги націй виїзною поразкою від Словаччини.

Україна достроково виграла групу, тому в матчі зі Словаччиною Андрій Шевченко зважився на експеримент, зігравши в три центральні захисники і з дебютантом Борячуком в нападі.

Варто визнати, що перший тайм наша команда провалила. Вже під кінець шостої хвилини Марек Гамшик вирішив розіграти штрафний удар на лівому фланзі, віддавши передачу під удар Альберту Руснаку. Далі був рикошет від захисника, який дезорієнтував Бойка і Денис пропустив в ближній кут.

Словаки продовжили нагнітати обстановку біля наших воріт і за це були винагороджені помилкою Дениса Бойка. Наш воротар був зобов'язаний врятувати свою команду після дальнього удару Юрая Куцького, який той наносив, вже маючи пошкодження, проте м'яч опинився точно в сітці від виставлених куркулів голкіпера Динамо.

Єдиною загрозою з боку збірної України в першому таймі став дальній удар Малиновського вже в компенсований час, який не став проблемним для голкіпера суперника.

Початок другого тайму став позитивним для України. У першій же атаці Караваєв пройшов по правому флангу, віддав в центр на лінію штрафного майданчика, де Коноплянка в дотик красиво відправив м'яч у ворота.

Правда, інтрига жила недовго. На 52-й хвилині штанга врятувала Бойка після удару Мака, але Руснак повернув м'яч в штрафну, де п'ятою Зрелак відправив круглого в кут наших воріт. А ще через кілька хвилин Мака залишили одного на куті штрафного, він отримав м'яч. змістився до центру і пробив точно в дальній кут, зробивши рахунок 4:1.

Примітно, що перед четвертим пропущеним м'ячем у збірної України вийшла контратака 2 в 1, Борячук віддав на Коноплянку, але Женя не зумів переграти воротаря.

Взагалі, у другому таймі українська збірна грала набагато цікавіше, моменти біля воріт Дубравки виникали справно, але Малиновський, Зінченко, Циганков, Степаненко свої моменти не зуміли втілити в гол.

У підсумку матч так і завершився з рахунком 4:1 - для збірної України це не тільки перша поразка в Лізі Європи, але і взагалі перша в 2018 році. Але все одно наша команда фінішує першою, а ось Словаччина і Чехія в останньому турі між собою розіграють друге місце в групі, а також визначать невдаху, який опуститися до Дивізіону С.

Словаччина - Україна 4:1