Шахтар завершив виступи в Юнацькій лізі УЄФА нічиєю з Ліоном

139
Юнацькі склади Шахтаря і Ліона переможця не визначили

Шахтар U-19 залишився без перемог в нинішньому сезоні на європейській арені.

Команда Шахтаря до 19 років в Києві на стадіоні імені Баннікова зустрілася з однолітками з Ліона в заключному турі групової стадії Юнацької ліги УЄФА.

На засніженому полі українці відкрили рахунок у другому таймі, однак пропустили в свої ворота на останніх хвилинах зустрічі і завершили матч внічию - 1:1.

Таким чином, "гірники" завершили виступи в турнірі, посівши останнє місце в квартеті і залишившись без перемог.

Шахтар - Ліон 1:1

Гол: Кащук, 59 - Гріффітц, 90 + 4

Шахтар: Трубін, Холод, Муравський, Бондар, Рудавський, Приходько (Судаков, 70), Чех, Кащук (Кобилянський, 90 + 3), Бондаренко, Мудрик (Біблік, 88), Кулаков

Підняти настрій уболівальникам "помаранчево-чорних" може основний склад Шахтаря, який в цей же день зіграє з Ліоном в Лізі чемпіонів. У разі перемоги над французами, підопічні Паулу Фонсеки вийдуть в плей-офф змагань. На нашому сайті буде доступна текстова онлайн трансляція поєдинку.