Ман Сіті переміг Евертон і вийшов на перше місце в АПЛ

iSport.ua,  7 лютого 2019, 00:17
0
237

Голи Ляпорта й Жезуса принесли підопічним Гвардіоли перемогу в матчі 27-го туру чемпіонату Англії.

У матчі 27-го туру чемпіонату Англії Евертон зазнав домашньої поразки від Манчестер Сіті - 0:2.

Рахунок був відкритий у доданий до першого тайму час. Давід Сілва навісив зі штрафного, а Емерік Лапорт головою відправив м'яч під поперечину чужих воріт.

Другий гол Сіті забив у компенсований час другого тайму. На 97-й хвилині Жезус вирвався на зустріч із Пікфордом і з другої спроби відправив м'яч у ворота.

Таким чином, команда Пепа Гвардіоли набрала 62 очки і вийшла на 1 місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії. "Городяни" випередили Ліверпуль, у якого матч в запасі, за додатковими показниками. Евертон, маючи в активі 33 бали, займає дев'ятий рядок.

Евертон - Манчестер Сіті 0:2

Голи: Ляпорт, 45 + 2, Жезус, 90 + 8.

Евертон: Пікфорд - Кенні, Зума, Кін, Дінь - Гомеш (Сігурдссон, 63), Гана, Девіс - Волкотт (Тосун, 80), Калверт-Льюін, Бернард (Рішарлісон, 73).

Манчестер Сіті: Едерсон - Вокер, Отаменді, Стоунз, Ляпорт - Гюндоган, Фернандіньо, Д. Сілва (Де Брюйне, 89) - Б. Сілва, Агуеро (Жезус, 80), Сані (Стерлінг, 59).

Попередження: Зума - Фернандіньо.