Тренер Олімпіакоса: Помилкою було сісти в оборону в другому таймі

0
116
Педру Мартінш

Педру Мартінш поділився думкою про перший матч з Динамо.

Головний тренер Олімпіакоса Педру Мартінш прокоментував результат першого матчу з Динамо в 1/16 фіналу Ліги Європи, який завершився внічию.

"Зрозуміло, що в другому таймі ми десь підсвідомо були позаду, оскільки ми хотіли зберегти перевагу. Але нам слід було більше пресингувати. Ми не показали ту гру, яку повинні були.

Перший тайм ми почали добре, грали ефективно. Ми виграли багато дуелей, створили моменти і змогли забити двічі. У другому таймі ми сіли в оборону, це було підсвідомо. Ми не повинні були цього робити. Це була велика помилка.

Ми могли виграти з рахунком 3:1. Але результат такий, ми повинні рухатися вперед, все буде залежати від матчу-відповіді. У нас є шанси пройти далі", - наводить слова Мартінша офіційний сайт грецького клубу.

Раніше гру Динамо проти Олімпіакоса прокоментував тренер киян Олександр Хацкевич.

Дивіться також відео голів та огляд матчу Олімпіакос - Динамо.