Динамо U-19 знищило Ювентус в 1/16 фіналу Юнацької ліги

0
396
Динамо К U-19 - Ювентус U-19 3:0

Підопічні Ігоря Костюка пройшли далі завдяки впевненій грі.

Футболісти київського Динамо (U19) вийшли в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА, впевнено перемігши однолітків з італійського Ювентуса. Гра проходила в Києві на Стадіоні імені В. Лобановського і завершилася з рахунком 3:0.

Перший гол в матчі забив Артур Ващишин, вдало зігравши на добиванні на 6-й хвилині. У другому таймі кияни продовжили домінувати на полі. На 70-й хвилині Сергій Булеця збільшив перевагу киян, а через 15 хвилин Денис Попов довів рахунок до розгромного.

Динамо U-19 - Ювентус U-19 3:0

Голи: Ващишин, 6, Булеця, 69, Попов, 85.

Динамо: Нещерет - Попов, Вівчаренко, Скорко, Сирота, Булеця (Надольский, 82), Ващишин (Михайленко, 86), Білошевський, Цитаішвілі (Волошин, 90), Шулянський (Ванат, 86), Ісаєнко.

Ювентус: Лорія - Морроне, Роса (Леоне, 67), Андзолін (Франкофорте, 83), Портанова, Капелліні (Гоцці, 83), Ніколуссі-Кавілья, Макун, Фаджолі (Пінеллі, 46), Пабло Морено, Петреллі (Маркович, 59).

Попередження: Вівчаренко - Капелліні.

Жеребкування 1/8 фіналу турніру відбудеться 22 лютого. Потенційними суперниками киян є Барселона, Хоффенхайм, Атлетіко Мадрид, Аякс, Манчестер Юнайтед, Ліверпуль, Реал Мадрид і Порту.