Дебютний гол Соля приніс Динамо путівку в 1/8 фіналу Ліги Європи

iSport.ua,  21 лютого 2019, 23:58
0
414

Динамо мінімально обіграло Олімпіакос у Києві, пробившись в 1/8 фіналу Ліги Європи.

Київське Динамо пробилося в 1/8 фіналу Ліги Європи, обігравши в домашньому матчі грецький Олімпіакос 1:0.

З перших хвилин матчу на правах господаря Динамо забрало м'яч під свій контроль, але не поспішало приступати до агресії біля чужих воріт. До атак справа дійшла в середині тайму, хоча по-справжньому небезпечного моменту довелося чекати до 32-ї хвилини, коли Соль забив дебютний гол за нову команду, замкнувши простріл Миколенка на ближню штангу.

Повівши в рахунку, господарі віддали м'яч у володіння супернику, але той, здавалося, не знав, що робити із м'ячем на чужій половині поля, до якоїсь гостроти біля воріт Бойка справа не доходила.

Підопічні Хацкевича не дозволили гостям створити жодного небезпечного моменту, а ось самі були зобов'язані забивати другий, але Соль упустив можливість оформити дубль, пробивши прямо в Са з декількох метрів.

У другому таймі Динамо продовжило грати на контратаках, хоча до реальних моментів жоден такий випад довести не вдалося.

А ось Олімпіакос мав кілька хороших моментів. Спершу Масурас виявився на ударній позиції і пробив по воротах - м'яч зрикошетив від Бурди, але Бойко виявився до цього готовий і не дозволив м'ячу залетіти у ворота.

Далі Хассан підставив ногу після корявого удару Масурі, але Бойко встиг і на це зреагувати.

Воротар киян врятував свою команду і після ударів Геррейро і Хассана вже в додатковий час.

Динамо утримало мінімальну перемогу, яка вивела їх в 1/8 фіналу Ліги Європи.

Динамо - Олімпіакос 1:0 (перший матч - 2:2)
Гол: Соль, 32

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко - Буяльський, Шепелєв - Шапаренко (Гармаш, 76) - Циганков, Соль (Смирний, 90+2), Вербич (Русин, 90+2)

Олімпіакос: Са - Торосидіс, Мерія, Сіссе, Цімікас - Гільєрме, Бухалакіс (Натхо, 65) - Діаш (Масурас, 46), Фортуніс (Герреро, 65), Поденсе - Хассан

Попередження: Вербич, Кендзьора, Шепелєв - Сіссе, Поденсе, Герреро, Торосидіс